Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Do Dolného Kubína zavíta komisárka pre osoby so zdravotným postihnutím JUDr. Zuzana StavrovskáVytlačiť
 

Dňa 18.10.2017 navštívi mesto Dolný Kubín komisárka pre osoby so zdravotným postihnutím JUDr. Zuzana Stavrovská so zástupcami Úradu komisára pre osoby so zdravotným postihnutím.
Cieľom návštevy je prezentácia úradu, ako aj osobné stretnutia a individuálne konzultácie, na ktoré Vás pozývame dňa 18.10.2017 od  14.00 - 16.00 hodine. do zasadačky primátora Mesta Dolný Kubín.

Viac na www.komisarprezdravotnepostihnutych.sk

Úrad komisára pre osoby so zdravotným postihnutím začal vykonávať svoju činnosť v marci 2016. Jeho cieľom je prispieť k tomu, aby sa životné podmienky zdravotne postihnutých čo najviac priblížili tým, ktoré majú k dispozícii ľudia bez zdravotného hendikepu. 

To znamená odstraňovanie hmotných prekážok, sprístupňovanie digitálnych technológií, zlepšenie prístupu do dopravných prostriedkov či stavieb, prístupu k informáciám a rovnocennú príležitosť uplatniť sa v spoločenskom živote vrátane vzdelávania a zamestnávania.

Na komisára má právo obrátiť sa ktokoľvek vo veci porušovania alebo ohrozovania práv osoby so zdravotným postihnutím. Podnet je potrebné adresovať na úrad komisára, ktorý sídli na Račianskej ulici 153 v Bratislave. Okrem poštového kontaktu je k dispozícii aj kontakt prostredníctvom webového portálu a mailovej adresy sekretariat@komisar.sk

Komisárka pre osoby so zdravotným postihnutím JUDr. Zuzana Stavrovská
Foto: Uprostred je komisárka pre osoby so zdravotným postihnutím JUDr. Zuzana Stavrovská


 
 
ÚvodÚvodná stránka