Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Iniciatíva stredné SlovenskoVytlačiť
 

Podporte aj Vy svojím podpisom urýchlené budovanie hlavných cestných ťahov!

Mesto Dolný Kubín sa v máji tohto roku stalo jedným zo zakladajúcich členov Iniciatívy stredné Slovensko. Mestá a obce zo Žilinského a Banskobystrického kraja chcú prostredníctvom tejto iniciatívy vyvinúť tlak na vládu SR, Ministerstvo dopravy SR a vedenie Národnej diaľničnej spoločnosti, aby zabezpečili dobudovanie dlhoročne neriešenej dopravnej infraštruktúry v stredoslovenskom regióne.  

Neudržateľnú situáciu, spôsobenú nárastom hlavne kamiónovej dopravy, prechádzajúcej stredom miest a obcí, má pomôcť vyriešiť aj Petícia obyvateľov stredného Slovenska za urýchlené dobudovanie dopravnej infraštruktúry severojužného prepojenia Slovenska. Petícia žiada vyčleniť finančné prostriedky hlavne na dobudovanie diaľnice D1 Turany - Ivachnová a na vybudovanie severojužného prepojenia Trstená - Banská Bystrica - Šahy a Banská Bystrica - Tornaľa.

Vážení spoluobčania, dovoľujeme si Vás týmto požiadať, aby ste svojím podpisom podporili snahu, ktorá by výrazne napomohla aj k zlepšeniu dopravnej situácie v meste Dolný Kubín. Petičné hárky sú k dispozícii na sekretariáte primátora mesta, alebo v elektronickej podobe tu. Po ich podpísaní Vás prosíme o ich doručenie na podateľňu Mesta Dolný Kubín najneskôr do konca tohto roka.

Ďakujeme

Mesto Dolný Kubín


 
 
ÚvodÚvodná stránka