Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v Rimavskej SoboteVytlačiť
 

Deväťčlenný tím  plavcov z Mestského plaveckého klubu Dolný Kubín  v nedeľu 21. októbra 2018 absolvoval ďalšie zo série  jesenných plaveckých pretekov – Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v plávaní v Rimavskej Sobote.  Pretekov sa zúčastnilo viac ako dvesto športovcov zo šestnástich plaveckých klubov a počas dvoch dní sa predstavili vo viac ako 1600 štartoch. Kubínčania  si svojich 39 štartov odplávali v nedeľnej časti majstrovstiev. Dvadsaťosem osobákov, štyri bronzové, päť strieborných a štyri zlaté medaily hovoria o zodpovednom prístupe a dobrej pripravenosti  plavcov k tréningom už od začiatku sezóny.
 

Umiestnenia MPK DK do 5. miesta:

1.miesta
Filip Lizák: 200 m voľný spôsob 2:13,64 s, 400 m polohové preteky 4:20,11 s
Margaréta Moskáľová: 200 m prsia 3:15,65 s
Linda Urbanová: 50 m prsia 45,14 s

2.miesta
Margaréta Moskáľová: 200 m znak 2:45,94 s, 400 polohové preteky 6:07,93 s
Laura Piecková: 50 m voľný spôsob 32,07 s, 200 m voľný spôsob 2:34,20 s
Matej Mesároš: 400 m polohové preteky 5:30,85 s

3.miesta
Filip Lizák: 200 m prsia 2:47,72 s
Matej Mesároš: 200 m prsia 2:59,00 s
Margaréta Moskáľová: 100 m polohové preteky 1:22,38 s
Laura Piecková: 400 m polohové preteky 6:22,67 s

4.miesta
Martina Mesárošová: 400 m polohové preteky 5:51,17 s
Soňa Tarčáková: 200 m znak 3:09,33 s

5.miesta
Kristína Foltínová: 400 m polohové preteky 5:59,81 s
Filip Lizák: 50 m voľný spôsob 27,94 s
Martina Mesárošová: 200 m prsia 2:59,76 s
Margaréta Moskáľová: 50 m voľný spôsob 34,15 s
Laura Piecková: 200 m prsia 3:33,51 s
Linda Urbanová: 200 m znak 3:15,28 s

Text: Jarka Komorová

Jesenné majstrovstvá stredoslovenskej oblasti v Rimavskej Sobote


 
 

Dnes má službu:

Dr. Max, Nemocničná
Nemocničná 1944,
026 01 Dolný Kubín

ďalšie dni

Pondelok 19.11.
Dr. Max, Nemocničná
Nemocničná 1944,
026 01 Dolný Kubín
Utorok 20.11.
Azitea
Odbojárov 1959,
026 01 Dolný Kubín
043/3709 033
Streda 21.11.
Najlepšia lekáreň
Nemocničná 2904/4A,
02601 Dolný Kubín
Štvrtok 22.11.
Via Natura
A. Sládkoviča 14,
026 01 Dolný Kubín
Piatok 23.11.
Anna
Nemocničná 1987/24,
02601 Dolný Kubín
0948 171 721
Sobota 24.11.
Alfa
SNP 1203/10,
026 01 Dolný Kubín
043/5885 953
Nedeľa 25.11.
Benu
Nemocničná 2068,
026 01 Dolný Kubín-Brezovec
043/5884 868
Pondelok 26.11.
U anjela
S. Nováka 1764/4,
026 01 Dolný Kubín
043/5865 054

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
ÚvodÚvodná stránka