Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Kňažanská praženicaVytlačiť
 

V poslednú fašiangovú sobotu bolo na Kňažej opäť veselo. Zavŕšením tohto veselého obdobia bolo posedenie pre našich občanov organizované mestským výborom. 

Po bohatej nádielke slaninky, klobásky, vajíčok a aj niečoho na zahriatie, čo sa vyzbieralo od našich občanov počas pochodu masiek, o ktorom sme Vás nedávno informovali, sme zorganizovali fašiangovú praženicu. Ľudia rôznych vekových kategórií sa zišli vo večerných hodinách, aby si spoločne posedeli, porozprávali a zabavili sa. Po chutnej praženici sa hasičiareň postupne roztancovala malými aj staršími tanečníkmi. Nemôžem nespomenúť ani našich seniorov, ktorí sa taktiež zabávali a sme radi, že prispeli k dobrej atmosfére. Nebolo azda nikoho, kto by sa nezapojil do spevu za sprievodu harmoniky.
Myslím, že všetci odchádzali spokojní a s pocitom, že to bol príjemne strávený večer. Ešte aj na druhý deň si ľudia navzájom odovzdávali svoje dojmy a môžem povedať, že len tie pozitívne. Ľudia nie sú nároční, stačí málo a sú vďační aj za tú trošku, len aby bola obojstranná ochota.

Vlasta Batunová, MsV Kňažia

Kňažanská praženica

 


 
 
ÚvodÚvodná stránka