Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Nové body verejného osvetlenia Vytlačiť
 

Dolnokubínska samospráva ešte koncom minulého roka rekonštruovala a modernizovala verejné osvetlenie. Dôvodom prác bolo zvýšenie bezpečnosti občanov. Mesto zrealizovalo celkovo päť nových trás s osvetľovacími bodmi na báze LED svietidiel.

Rozšírenia verejného osvetlenia pri garážach, v celkovom počte desať svietidiel, sa dočkala ulica Martina Hattalu. Nových osem kusov svetelných bodov bolo realizovaných aj v uličke k cintorínu v mestskej časti Medzihradné. 

Modernejšie osvetlenie dostal aj chodník pri obchodnom dome Tesco, kde je päť nových svietidiel, došlo aj k výmene štyroch svietidiel nahrádzajúcich pôvodné sodíkové svietidlá lemujúce chodník ku kruhovému objazdu pri Všeobecnej zdravotnej poisťovni. O jedno svietidlo bolo rozšírené verejné osvetlenie na chodníku na ulici Dukelských hrdinov na Brezovci, tri pribudli na detskom ihrisku Žihadielko. 

S prácami na rozšírení verejného osvetlenia sa začalo v novembri 2017. Všetky činnosti boli ukončené v decembri minulého roka.

Nové body verejného osvetlenia

Logo mestskej televízie


 
 
ÚvodÚvodná stránka