Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Oprava vstupu do materskej školy na ulici ChočskáVytlačiť
 

Mesto Dolný Kubín oznamuje, že dňa 6. augusta 2018 bolo zhotoviteľovi, spoločnosti HYDROEKOL, s.r.o., odovzdané stavenisko k realizácií stavby „Stavebno-technické úpravy vchodu do materskej školy“ na ulici Chočská na sídlisku Banisko. Práce by mali byť zahájené 13. augusta 2018 a ukončené 31. októbra 2018. Vzhľadom na charakter stavebných prác a pohyb ťažkej techniky po miestnej komunikácii na ul. Chočská, ako aj vzhľadom na priamo nadväzujúce parkovisko pri materskej škole a oproti stojacich bytových domoch č. 1539 a 1540, prosíme všetkých obyvateľov v tejto lokalite o trpezlivosť.

Zároveň sa obraciame na občanov, parkujúcich na parkovacích plochách v bezprostrednej blízkosti materskej školy, aby aj s ohľadom na bezpečnosť a ochranu vlastného majetku tieto nevyužívali na parkovanie v čase predbežne od 7.00 do 17.00 hod. počas termínu stavebných prác.

Prípadné otázky a rozsah prác zodpovie Odbor výstavby a životného prostredia Mestského úradu v Dolnom Kubíne.

                                                                                                                           Mesto Dolný Kubín


 
 
ÚvodÚvodná stránka