Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Opravy chodníkov v našom meste Vytlačiť
 

Tento mesiac odštartovali práce na oprave ďalších chodníkov v našom meste. Na rad prišiel chodník na ulici Medzihradská o výmere 84 m2, a to v celkových nákladoch 2500 eur. Išlo o opravu upadnutých obrubníkov, vybúranie existujúceho povrchu, doplnenie podkladových vrstiev z kameniva a položenie nového asfaltobetónu o hrúbke 5 cm. 
Práce boli zahájené aj na oprave chodníka na ul. Československej armády. Jedná sa o dĺžku takmer 205 m a sumu vo výške 25 tisíc eur. Obsahom prác je vybúranie existujúceho živičného povrchu chodníka o výmere 422 m2, vrátane podkladového betónu a cestných obrubníkov. Realizuje sa aj osadenie nových cestných obrubníkov, položenie podkladových vrstiev zo štrkodrvy a betónového podkladu v miestach vstupov do dvorov rodinných domov. Ďalej bude realizovaná aj výšková úprava poklopov a položenie betónovej dlažby hrúbky 60mm. Predpokladaný termín ukončenia je 20. september. 

Opravy chodníkov v našom meste

Logo mestskej televízie


 
 
ÚvodÚvodná stránka