Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Oznam pre rodičov školopovinných detí zo Základnej školy Janka MatúškuVytlačiť
 

Mesto Dolný Kubín oznamuje obyvateľom mesta a rodičom školopovinných detí, ktoré navštevujú Základnú školu Janka Matúšku, že od 24.10.2017 do konca decembra 2017 budú čiastočne uzavreté prístupové komunikácie k tejto ZŠ z dôvodu realizácie investičnej akcie zameranej na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky v tejto časti mesta. Súčasťou stavebných prác bude vybudovanie chodníkov pre peších, tak aby nedochádzalo ku kolíznym situáciám chodcov s motorovou dopravou. Súčasťou stavby bude aj osvetlenie existujúcich a nových priechodov pre chodcov, ako aj novovybudovaných chodníkov.

Týmto prosíme  rodičov, ktorí privážajú svoje deti ku škole, aby od nasledujúceho dňa najneskôr od 2.11.2017 využili na zastavenie parkovisko pri Daňovom úrade.

Vedenie školy dočasne umožní vstup do školy bočným vchodom od Daňového úradu pre uvedených žiakov a žiakov z Bysterca.

Uvedomujeme si, že z dôvodu realizácie navrhovanej akcie bude komfort dopravy žiakov narušený, avšak zároveň Vás prosíme o pochopenie a trpezlivosť, pretože veríme, že zrealizovaním navrhovaných bezpečnostných opatrení sa výrazne zvýši bezpečnosť ako už aj spomínaný komfort dopravy žiakov do školy.

Mgr. Roman Matejov,  v. r.
primátor mesta

Riaditeľka školy dodáva:

V záujme bezpečnosti, prosím, všetkých návštevníkov školy a hlavne žiakov, aby dodržiavali a rešpektovali dopravné značenie a nezdržiavali sa pred školou dlhšie, ako je nevyhnutne nutné.

Ďakujem za pochopenie.

PaedDr. Mária Andrisová, v.r.

Oznam pre rodičov školopovinných detí zo Základnej školy Janka Matúšku


 
 

Dnes má službu:

Dr. Max, OD KAUFLAND
Aleja slobody 3057/15,
026 01 Dolný Kubín

ďalšie dni

Utorok 1.5.
Dr. Max, Nemocničná
Nemocničná 1944,
026 01 Dolný Kubín
Streda 2.5. - 7.5.
Dr. Max, OD KAUFLAND
Aleja slobody 3057/15,
026 01 Dolný Kubín
Streda 2.5. - 7.5.
Schneider
Alej slobody 2686,
02601 Dolný Kubín

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
ÚvodÚvodná stránka