Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Oznam pre verejnosť o stavebných úpravách v okolí Okresného úraduVytlačiť
 

Mesto Dolný Kubín oznamuje, že v dňoch od 19. júla do 30. septembra 2018 prebehnú na sídlisku Bysterec stavebno-technické úpravy komunikácie a spevnených plôch medzi budovou Okresného úradu, Mestským kultúrnym strediskom a bytovým domom č. 1198 na ul. SNP.

Na základe rozhodnutia vedenia mesta bol spracovaný komplexný projektový návrh dopravnej situácie v okolí Okresného úradu, ktorý rieši súčasnú nepriaznivú situáciu. Návrh bol rozšírený aj o úpravy okolia Základnej školy M. Kukučína, súvisiace so zvýšením bezpečnosti žiakov, dochádzajúcich do tejto školy. Pozdĺžne státia, slúžiace na vystúpenie a nastúpenie žiakov z osobných vozidiel, boli realizované začiatkom mesiaca júl.

Úpravy pri Okresnom úrade, smerujúce predovšetkým k zmene organizácie dopravy, zabezpečia zvýšenie počtu parkovacích plôch a rozšírenie miestnej komunikácie v okolí Mestského kultúrneho strediska, obnovu asfaltových povrchových plôch, vybudovanie chodníkov pre peších, modernizáciu verejného osvetlenia a osadenie nových prvkov drobnej architektúry (autobusové zastávky, lavičky, kvetináče a odpadkové koše).

Upozorňujeme vodičov, aby v súvislosti s realizovanými prácami počítali s dopravnými obmedzeniami. Doprava bude organizovaná dočasným dopravným značením.   

Mesto Dolný Kubín

Oznam pre verejnosť o stavebných úprav v okolí Okresného úradu

Oznam pre verejnosť o stavebných úprav v okolí Okresného úradu


 
 
ÚvodÚvodná stránka