Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Technické služby Dolný Kubín chcú byť bližšie k občanomVytlačiť
 

Dolný Kubín, 3. augusta 2018 –  Dolnokubínske Technické služby začiatkom augusta spustili na sociálnych sieťach Facebook a Instagram svoju oficiálnu stránku, ktorej hlavnou úlohou bude informovať občanov mesta o činnosti spoločnosti a odpovedať im na ich otázky. Obyvatelia mesta si ich tak môžu nájsť  na sociálnych sieťach pod názvom Technické služby Dolný Kubín.

Týmto krokom sme sa chceli priblížiť aj mladšej generácii a rozšíriť tak spôsob komunikácie s verejnosťou o ďalší kanál, aby sme tak mohli občanov informovať o dôležitých veciach a promptne reagovať na vzniknuté problémy,“ vysvetlil Pavol Heško, konateľ Technických služieb s.r.o. Dolný Kubín. 

Podľa slov Heška sa spoločnosť už dlhodobo snaží hľadať možnosti, ako zefektívniť informovanie obyvateľov o svojich aktivitách. „Myslím si, že práve sociálne siete sú nástrojom ako rýchlo a efektívne oboznámiť verejnosť o dôležitých informáciách. Preto verím, že nám tento krok pomôže účinnejšie a intenzívnejšie informovať občanov o našej práci.  Okrem iného na facebookovej stránke nájdete aj audiovizuálny obsah, ktorý približuje aktuálny práce, ktoré Technické služby realizujú v meste.“ doplnil.

Technické služby s.r.o. Dolný Kubín boli založené  v roku 1994 Mestom Dolný Kubín, ktoré je jediným spoločníkom firmy. Činnosť spoločnosti súvisí s udržiavaním mesta a jeho mestských častí. Mestská eseročka poskytuje občanom a ponúka klientom čistenie verejných priestranstiev, vodných tokov, uličných vpustí a miestnych komunikácií, letnú a zimnú údržbu mesta, prevádzku a údržbu detských ihrísk, verejného osvetlenia, verejných WC, udržiavanie a budovanie verejnej zelene, odvoz a skládkovanie komunálneho odpadu a zabezpečovanie separovaného zberu druhotných surovín. Taktiež sa firma stará o údržbu cintorínov a Domov smútku. Uvedené služby poskytujú Technické služby s.r.o. Dolný Kubín nielen pre mesto Dolný Kubín, ale aj pre okolité obce a podnikateľské subjekty, prípadne aj pre súkromné osoby. 

Technické služby Dolný Kubín chcú byť bližšie k občanom


 
 
ÚvodÚvodná stránka