Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Upozornenie o začatí stavebných prác na parkovisku Na Sihoti 1159Vytlačiť
 

Dolnokubínska samospráva oznamuje občanom mesta, že v piatok 31. augusta 2018 bolo odovzdané stavenisko k realizácii stavby: Spevnené plochy pri bytovom dome 1159 na ulici Na Sihoti v Dolnom Kubíne. Stavebné práce bude realizovať firma JK – REZOSTAV s.r.o., Matúšková 2575, 026 01 Dolný Kubín. Termín ukončenia prác je naplánovaný na 31. októbra 2018.  Cieľom projektu je výstavba nových parkovacích miest a zmena organizácie statickej dopravy na sídlisku Na Sihoti - Veľký Bysterec.

Keďže sa stavenisko nachádza vo vysoko urbanizovanom priestore pri vstupe na kolonádový most, pri bytovom dome 1159 a pri objektoch bývalej tržnice, tak stavebné práce budú prebiehať s vedomím stavu, v akom priestore sa stavenisko nachádza, čo akceptovala aj stavebná firma, ktorá práce realizuje.

Zároveň sa odbor výstavby a životného prostredia obracia so žiadosťou na občanov parkujúcich na priľahlých parkovacích plochách o trpezlivosť a akceptovanie stavebného ruchu  počas pohybu stavebnej techniky aj s ohľadom na  bezpečnosť a ochranu vlastného majetku.

Taktiež oznamujeme obyvateľom mesta, aby sa s prípadnými otázkami o priebehu a rozsahu prác obrátili na odbor výstavby a životného prostredia na Mestskom úrade v Dolnom Kubíne.


 
 
ÚvodÚvodná stránka