Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Zobraz všetky oznamy

Pošta Dolný Kubín 3 na Brezovci je opäť dočasne zatvorenáVytlačiť
 

Pošta Dolný Kubín 3 oznamuje občanom mesta, že s účinnosťou od 11.2. do 22.2. 2019 je prevádzka Pošty Dolný Kubín 3 na sidlísku Brezovec (na ulici Mierová)

DOČASNE ZATVORENÁ.   

Dôvodom dočasného zatvorenia sú prevádzkové dôvody.

Počas dočasného zatvorenia pošty budú poštové služby v lokalite zabezpečené najbližšou Poštou Dolný Kubín 1.

V prípade akýchkoľvek dotazov ich môžete kontaktovať na tel. čísle 043/4223176.

Slovenská pošta zo Žiliny
oznámené listom zn. SP 205/CRPP/2019

Logo SP


 
 

Štatistické zisťovanieVytlačiť
 

Štatistický úrad Slovenskej republiky oznamuje, že v dňoch 4. februára až 28. júna 2019 prebehne vo viac ako 350 mestách a obciach Slovenska, vrátane mesta Dolný Kubín, štatistické zisťovanie o príjmoch a životných podmienkach domácností, do ktorého je zaradených celkom 6 760 domácností.  
Výsledky zisťovania umožnia analyzovanie životnej úrovne domácností na Slovensku, ako aj medzinárodné porovnanie Slovenska v rámci Európskej únie. 
V uvedenom období navštívi vybrané domácnosti pracovník Štatistického úradu SR poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. 
Všetky informácie a názory, ktoré domácnosti poskytnú, sú chránené, nezverejňujú sa a slúžia výlučne pre potreby štátnej štatistiky. Za ochranu dôverných údajov v zmysle zákona č. 540/2001 Z. z. o štátnej štatistike zodpovedá Štatistický úrad SR. Podrobnejšie informácie sú k dispozícii na www.statistics.sk alebo na tel. čísle 041/5113210.

Štatistický úrad Slovenskej republiky


 
 
ÚvodÚvodná stránka