Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

MHK nastúpil v novej sezóne s novou identitou

MHK nastúpil v novej sezóne s novou identitou Vytlačiť
 

MHK nastupil v novej sezone s novou identitou 03 (MHK Dolny Kubin).jpg

Mestský hokejový klub Dolný Kubín vstúpil do novej sezóny s novou identitou. Minulý rok došlo k viacerým zmenám v organizačnej štruktúre klubu a prišli noví sponzori. Pod značkou MHK Dolný Kubín tak budú pôsobiť všetky vekové kategórie a odteraz už aj muži.  

 

„Chceli sme pod jedným klubom zjednotiť deti a aj mužov, aby sa to ľuďom neplietlo. Rovnako aj sponzori, ktorí stoja za nami, sa rozhodli, že podporia druhú hokejovú ligu a bude to pod Kubínskymi medveďmi,“ povedal riaditeľ hokejového klubu MHK Dolný Kubín Miroslav Dráb. 

V stanovisku MŠK Hviezda Dolný Kubín, ktorý donedávna zastrešoval mužov, sa uvádza, že umožňujú všetkým hráčom, aby bez ďalších nárokov mohli ďalej účinkovať v družstve MHK Dolný Kubín. V minulosti sa o tom, či z daného mesta bude prijatý do súťaže aj druhý účastník z toho istého mesta rozhodovalo hlasovaním medzi zástupcami klubov 2. ligy. Teraz tomu tak nebolo a následne vzniknutá situácia nebola podľa predstaviteľov Hviezdy priaznivá ani prospešná. „Naším záujmom je, aby sa hokej v meste naďalej rozvíjal, aby sme svojou činnosťou prispievali k jeho napredovaniu a neboli brzdou, a tak sme pristúpili k rozhodnutiu o neúčasti nášho mužstva v 2. hokejovej lige,“ napísal v stanovisku prezident MŠK Hviezda Dolný Kubín Milan Kurnota. 

Po desiatich rokoch Kubínske medvede zmenili aj svoje logo. To vznikalo postupne, od fotografie medveďa, cez kresbu ceruzou, ktorá bola zjednodušovaná, až po výslednú grafickú podobu. Dresy s novým logom ako prví oblečú hráči A mužstva, následne aj ostatné mládežnícke kategórie. Hokejovému klubu sa tiež podarilo získať finančné prostriedky na rekonštrukciu troch hráčskych šatní. 

 

redakcia

 

TVDK black.png


 
 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
ÚvodÚvodná stránka