Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Bedmintonové U 13 Ačko prinieslo z Prešova 3 bronzové umiestneniaVytlačiť
 

Bedmintonové U 13 "A"čko prinieslo z Prešova 3 bronzové umiestnenia

V prvú aprílovú sobotu sa v Prešove konala Grand Prix „A“ súťaž bedmintonistov kategórie U13. Išlo o druhý tohtosezónny turnaj áčkovej kategórie, na ktorý sa kvalifikovalo 24 najlepších hráčov v kategórii chlapcov a dievčat. 

Medzi top kvalitou, ktorú v tejto kategórii slovenský bedminton ponúka, sa predstavilo aj 10 zástupcov KBŠ Dolný Kubín. Družstvo v zložení Viktor Poláček, Jakub Sucháň, Simon Kubašek, Mário Brodzianský, Katka Kováčová, Evka Sárená, Adelka Lachová, Vanesska Osadská, Janka Ďurmeková a Emka Matejčíková bojovala o body do rebríčka SZB vo dvojhrách, štvorhrách a mixoch. 

Našim športovcom sa najviac darilo v párových disciplínach, keď domov priniesli tri bronzové medaily. O tento skvelý úspech sa vo štvorhrách postarali páry: Viktor Poláček s Jakubom Sucháňom a Vanesska Osadská s Adelkou Lachovou; v mixe pridal pódiové umiestnenie Jakub Sucháň s Vanneskou Osadskou. 

Vo dvojhrách bolo maximom pre  Kubínske bedmintonové šelmy štvrťfinále, do ktorého sa prebojovali Jakub Sucháň a Adelka Lachová.

K predvedeným výkonom gratulujeme všetkým zúčastneným, pretože už účasťou v "A"-čku potvrdili svoju zlepšujúcu sa výkonnosť a prajeme im do ďalšej časti sezóny veľa trpezlivosti a usilovnosti.

Bedmintonové U 13 "A"čko prinieslo z Prešova 3 bronzové umiestnenia

Výsledky KBŠ Dolný Kubín na Grand Prix A U13 Prešov:

3. miesta:

Jakub Sucháň, Viktor Poláček - štvorhra muži, 

Jakub Sucháň, Vanesska Osadská - mix, 

Vanesska Osadská, Adelka Lachová - štvorhra ženy

5. miesta:

Lachová Adelka - dvojhra ženy, 

Jakub Sucháň - dvojhra muži, 

Mário Brodzianský, Adelka Lachová - mix, 

Evka Sárená, Emka Matejčíková - štvorhra ženy, 

Janka Ďurmeková, Katka Kováčová - štvorhra ženy, mix

9. miesta:

Vanesska Osadská 

Evka Sárená 

Viktor Poláček 

Simon Kubašek, 

Mário Brodzianský 

Anna Vešelényiová 


 
 

dnes je: 24.7.2019

meniny má: Vladimír

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
ÚvodÚvodná stránka