Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Futbalisti U13 víťazmi druhej ligyVytlačiť
 

Futbalisti U13 víťazmi druhej ligy

Mladší žiaci Mestského futbalového klubu Dynamo Dolný Kubín zvíťazili v druhej lige skupiny sever. Nad druhým Krásnom nad Kysucou majú v tabuľke náskok o šesť bodov. Pri tejto príležitosti boli hráči ocenení na stretnutí s primátorom a zástupcami mesta.

Futbalisti odohrali 26 zápasov, z toho na jeseň iba dva prehrali a jeden remizovali. V jarnej časti ani v jednom stretnutí neprehrali a dve remizovali. „Každý jeden zápas je ťažký, ale pokiaľ chlapci pracujú tak, ako majú a chcú na sebe pracovať, tak to všetko vychádza. Je to super, ja sa teším s nimi. Do každého zápasu sme išli s tým, že ideme vyhrať a tak to vyšlo,“ povedal tréner U13 MFK Dynamo Dolný Kubín Marek Murín.

Futbalisti U13 víťazmi druhej ligy

Podľa slov kapitána družstva Dávida Nemčeka sú chlapci dobrá partia nielen na ihrisku, ale aj mimo neho. „Hráme to ako kolektívny šport a dokázali sme to spoločne. Každý súper bol ťažký, lebo sme začínali za stavu 0:0, no medzi najsilnejších súperov patrili tímy z Kysúc,“ zhodnotil Dávid Nemček. Klub pre nadchádzajúcu sezónu pripravuje vytvorenie dvoch mužstiev U13, aby si mohli zahrať všetci mimoriadne talentovaní hráči. 

Logo mestskej televízie


 
 

dnes je: 21.8.2019

meniny má: Jana

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
ÚvodÚvodná stránka