Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Najkrajší balkón, najkrajšia predzáhradkaVytlačiť
 

Komisia revitalizácie zelene a environmentálneho rozvoja pri Mestskom zastupiteľstve v Dolnom Kubíne pod záštitou primátora mesta vyhlasuje súťaž o "Najkrajší balkón, najkrajšia predzáhradka".

Cieľom súťaže je motivovať občanov mesta a bytové spoločenstvá aby sa aktívne zapojili do zveľaďovania životného prostredia v Dolnom Kubíne. 

Do súťaže sa môže prihlásiť samotný majiteľ balkóna alebo predzáhradky pri rodinnom dome, či spoločenstvo bytového domu, alebo nominovať súťažiacich môžu aj iní občania, susedia a známi, ktorí uvedú meno majiteľa balkóna alebo predzáhradky a jeho adresu, alebo adresu bytového spoločenstva a dôvod nominácie. Podmienkou je fotodokumentácia objektu prihláseného do súťaže. Súťaž bude prebiehať od 1.6.2019 do 31.8.2019.

Nominácie treba poslať e-mailovou adresu: envirosutaz@dolnykubin.sk alebo doručiť osobne v písomnej podobe do podateľne Mestského úradu v obálke s poznámkou Najkrajší balkón/predzáhradka.

V návrhu je potrebné zároveň uviesť meno a adresu navrhovateľa. 

Komisia súťažné lokality ohodnotí z estetického hľadiska, z hľadiska nápaditosti a tvorivosti a prínosu pre životné prostredie.

Zo všetkých nominácií budú vyhodnotené 3 najkrajšie balkóny a 3 najkrajšie predzáhradky v meste pri rodinných domoch a 1 predzáhradka pri bytovom dome. 

Najkrajší balkón, najkrajšia predzáhradka

 


 
 

dnes je: 22.8.2019

meniny má: Tichomír

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
ÚvodÚvodná stránka