Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Púchovské Céčko úspešné pre Kubínske bedmintonové šelmyVytlačiť
 

Púchovské "Céčko" úspešné pre Kubínske bedmintonové šelmy

Bedmintonová sezóna sa rozbehla na plné obrátky a kolotoč turnajov pokračuje aj pre ZŠ Janka Matúšku, kde trénujú Kubínske bedmintonové šelmy (KBŠ). Poslednú marcovú nedeľu sa 27 bedmintonistov kategórií U11, U13 a U15 zúčastnilo tradičného podujatia v púchovskom Šport centre, kde sa súťažilo v dvojhrách chlapcov a dievčat. V konkurencii 61 športovcov z 10 slovenských klubov sa Dolnokubínčania nestratili a domov priniesli celkovo 11 pódiových umiestnení.

Púchovské "Céčko" úspešné pre Kubínske bedmintonové šelmy

V kategórii U15 patrí Dolnému Kubínu zlato a striebro, o ktoré sa u chlapcov postarali Matúš Kapičák a Matúš Hajduch.

Úspešná bola aj kategórii U13, kde si pódium vybojovalo 5 bedmintonistov KBŠ. Zlato získal Jakub Sucháň a Eva Sárená, bronz patril Simonovi Kubaškovi, Kataríne Kováčovej a Adelke Lachovej.

Medailové umiestnenia doplnili aj najmladší bedmintonisti v kategórii U11, kde striebro vybojovala Adriána Chylová a bronz Matej Matejčík, Nikola Zacharová a Tereza Škutová.

Peknú hru a bojovné výkony však predviedli všetci zúčastnení. Veríme, že podobné výsledky sa budú opakovať aj v budúcnosti na ďalších turnajoch zaradených do kalendára Slovenského zväzu bedmintonu.

K úspešnému turnaju všetkým gratulujeme.

Púchovské "Céčko" úspešné pre Kubínske bedmintonové šelmy

Výsledky KBŠ Dolný Kubín na Grand Prix C žiactva Púchov:

  • 1.miesta: Matúš Kapičák U15, Jakub Sucháň U13, Eva Sárená U13
  • 2.miesta: Matúš Hajdúch U15, Chylová Adriana U11
  • 3.miesta: Simon Kubašek U13, Katarína Kováčová U13, Adelka Lachová U13, Matej Matejčík U11, Nikola Zacharová U11, Tereza Škutová U11
  • 5.miesta: Michal Uhričík U13, Mário Brodziansky U13, Veronika Briššová U13, Matej Drobul U11
  • 6.miesto: Diana Lacková U15
  • 7.miesta: Ema Matejčíková U13, Janka Ďurmeková U13, Lucia Majcherová U11, Stela Kubašková U11, Juraj Briš U11, Jakub Kajan U11
  • 10.miesta: Ema Bombová U11, Adrián Pagáčik U11
  • 11.miesto: Alexandra Luczyová U13
  • 12.miesto: Linda Ťapajáková U11
  • 13.miesto: Zuzana Urbanová U13

Anna Vešelényiová 

Púchovské "Céčko" úspešné pre Kubínske bedmintonové šelmy

 


 
 

dnes je: 24.7.2019

meniny má: Vladimír

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
ÚvodÚvodná stránka