Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Štatistické zisťovanieVytlačiť
 

Štatistický úrad Slovenskej republiky oznamuje, že v dňoch 4. februára až 28. júna 2019 prebehne vo viac ako 350 mestách a obciach Slovenska, vrátane mesta Dolný Kubín, štatistické zisťovanie o príjmoch a životných podmienkach domácností, do ktorého je zaradených celkom 6 760 domácností.  
Výsledky zisťovania umožnia analyzovanie životnej úrovne domácností na Slovensku, ako aj medzinárodné porovnanie Slovenska v rámci Európskej únie. 
V uvedenom období navštívi vybrané domácnosti pracovník Štatistického úradu SR poverený funkciou opytovateľa, ktorý je povinný preukázať sa v domácnostiach osobitným poverením. 
Všetky informácie a názory, ktoré domácnosti poskytnú, sú chránené, nezverejňujú sa a slúžia výlučne pre potreby štátnej štatistiky. Za ochranu dôverných údajov v zmysle zákona č. 540/2001 Z. z. o štátnej štatistike zodpovedá Štatistický úrad SR. Podrobnejšie informácie sú k dispozícii na www.statistics.sk alebo na tel. čísle 041/5113210.

Štatistický úrad Slovenskej republiky


 
 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka