Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Stavebné práce na sídlisku BysterecVytlačiť
 

Oznamujeme širokej verejnosti, že v dňoch od 09.05.2019 do 30.06.2019 budú na ulici SNP na sídlisku Bysterec prebiehať stavebno-technické úpravy komunikácií a chodníkov v úseku od Mestského kultúrneho strediska popri bytovom dome č. 1200, Základnej škole Martina Kukučína, až po križovatku s ulicou Pelhřimovská.

Cieľom stavebno-technických prác je osadením 11 ks osvetľovacích bodov vrátane osvetlenia troch priechodov pre chodcov modernizovať verejné osvetlenie a zároveň zvýšiť bezpečnosť dopravy a pohybu chodcov v tejto lokalite.  

Realizáciou týchto prác bude dokončený komplexný projekt riešenia dopravnej situácie v okolí Okresného úradu a Mestského kultúrneho strediska.

Prosíme obyvateľov priľahlých bytových domov a zamestnancov dotknutých inštitúcií o strpenie zníženého komfortu bývania a práce v súvislosti s uskutočňovanými úpravami. Vodičov a chodcov žiadame o rešpektovanie dopravných obmedzení, vyznačených dočasným dopravným značením.   

 

Mesto Dolný Kubín


 
 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
ÚvodÚvodná stránka