Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Stavebné úpravy parkovísk v okolí Meského kultúrneho strediska a budove Okresného úraduVytlačiť
 

Mesto Dolný Kubín oznamuje širokej verejnosti, že v dňoch od 7.11.2018  do 21.12.2018  prebehnú na sídlisku Bysterec stavebno-technické úpravy komunikácie a spevnených plôch pri budove Okresného úradu, Mestským kultúrnym strediskom a bytovým domom č. 1200 na ul. SNP. 

Na základe rozhodnutia vedenia mesta bol spracovaný komplexný projektový návrh dopravnej situácie v okolí Okresného úradu, ktorý rešpektuje súčasný stav fungovania inštitúcií sídliacich v budovách okresného úradu a mestského kultúrneho strediska. 

Cieľom úprav v okolí Mestského kultúrneho strediska a Okresného úradu je predovšetkým zlepšenie prejazdnosti miestnej komunikácie v tejto lokalite. Realizáciou dôjde aj k zvýšeniu počtu parkovacích plôch, obnove asfaltových povrchových plôch a modernizácii verejného osvetlenia na ulici SNP v počte 11 nových osvetľovacích bodov. 

Upozorňujeme vodičov ako aj občanov prechádzajúcich v tomto koridore, aby počítali s dopravnými obmedzeniami v súvislosti s realizovanými prácami. Doprava bude v tomto úseku organizovaná dočasným dopravným značením, resp. úplne vylúčená prevádzka na miestnej komunikácii. k ZUŠ I. Ballu, MŠ Nám. Slobody, firmy TEHOS, reštauračného zariadenia KRT.   

Stavebné úpravy parkovísk v okolí Meského kultúrneho strediska a budove Okresného úradu


 
 
ÚvodÚvodná stránka