Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Vaše práva - povedzte nám, čo je pre vás dôležité !Vytlačiť
 

Vážení spoluobčania, spoločnosť MEDIAN SK v súčasnosti vykonáva prestížny medzinárodný prieskum Vaše práva - povedzte nám, čo je pre vás dôležité !

Výskum má za cieľ zhromaždiť informácie o skúsenostiach a názoroch ľudí týkajúcich sa základných ľudských práv. Údaje budú zbierané vo všetkých 28 členských štátoch, aby bolo možné porovnať povedomie o ľudských právach naprieč Európskou úniou.

Dopytovanie vo väčšine prípadov trvá približne 45 minút, prieskumu by sa mal zúčastniť jeden z členov z domácností, ktoré boli náhodne vybrané aj v rámci mesta Dolný Kubín. Anketári navštívia vybrané domácnosti v období od konca apríla do polovice júla roku 2019. Dopytovanie prebieha prevažne ako osobný rozhovor, ale niektoré časti môže vyplniť priamo sám respondent. Otázky sa týkajú problémov na Slovensku, služieb v oblasti bydliska alebo osobných skúseností s porušovaním práv alebo diskrimináciou. Odpovede sú úplne anonymné, všetky údaje budú použité len v rámci súhrnných údajov a je vylúčené akékoľvek zneužitie osobných informácií. Svojou účasťou vo výskume sa domácnosti k ničomu nezaväzujú.

Agentúra MEDIAN SK, ktorá realizuje zber dát, dodržuje všetky etické pravidlá pre realizáciu výskumu. Ak si prajete získať ďalšie informácie o výskume, kontaktujte agentúru MEDIAN SK na telefónnom čísle +421 914 111173. alebo na mailovej adrese vase.prava@median.sk.

Spoločnosť MEDIAN SK Vám ďakuje za Vašu pomoc

Vaše práva - povedzte nám, čo je pre vás dôležité !


 
 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
ÚvodÚvodná stránka