Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Vzpierači v júni excelovaliVytlačiť
 

Vzpierači v júni excelovali

V sobotu 15. júna sa v Košiciach konalo druhé kolo Extraligy mužov vo vzpieraní. Športový klub ELKOP WLC Dolný Kubín reprezentovali Richard Tkáč, Peter Mareček, Ján Trebichavský, Miroslav Janíček, Peter Janák a Marián Bobček.

Naši pretekári potvrdil prvú priečku aj v druhom kole a sú približne o 110 bodov pred mužmi z Krásna nad Kysucou. Po troch rokoch sa tak finále extraligy mužov bude konať na domácej pôde v Dolnom Kubíne, a to 12. októbra.

Popri extralige sa v ten istý deň v Košiciach konali aj Majstrovstvá Slovenskej republiky mužov vo vzpieraní 2019. V kategórii do 81 kilogramov zvíťazil Richard Tkáč a Miroslav Janíček sa umiestnil na druhom mieste. V kategórii do 96 kilogramov získal druhé miesto Peter Janák a v kategórii do 67 kilogramov na treťom mieste skončil Peter Janíček.

Úspešný víkend pre našich vzpieračov pokračoval aj v nedeľu 16. júna, keď prebiehali Majstrovstvá SR žien vo vzpieraní 2019. V kategórii do 49 kilogramov si Frederika Stuchlá vybojovala druhé miesto. V kategórii do 59 kilogramov zvíťazila Terézia Chovancová a Marta Žiarová Žovčáková sa umiestnila piata v nadhode. V kategórii do 64 kilogramov skončila Monika Fajnová šiesta.

Logo mestskej televízie


 
 

dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
ÚvodÚvodná stránka