Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Rodiny s deťmi trávili Leto v parku

Rodiny s deťmi trávili Leto v parkuVytlačiť
 

Rodiny s detmi travili Leto v parku.jpg

Park Martina Kukučína v Dolnom Kubíne sa počas prázdninových mesiacov stal miestom, kde sa každú stredu stretlo množstvo obyvateľov mesta. Na podujatí Leto v parku bol každý týždeň pre najmenších pripravený skákací hrad, maľovanie na tvár i Kubínska letná čitáreň. 

Návštevníci si mohli oddýchnuť na dekách na tráve a tiež pozorovať nové prírastky v pávej voliére. Súčasťou boli aj koncerty miestnych hudobníkov a spevákov. Každý týždeň so sebou priniesol aj aktivity navyše. Posledné dve augustové stredy v mesiaci mali v parku svoje vysunuté pracovisko pracovníci mestského úradu z odboru sociálnych vecí a rodiny, ktorí pomáhali občanom s viacerými službami súvisiacimi prevažne so začiatkom školského roka. 

Deťom v rámci podujatia prednášal aj majiteľ antikvariátu Mädokýš a spoluzakladateľ Múzea Janka Hraška v Martine Ján Cíger. Na stretnutí škôlkarom rozprával príbeh jeho obľúbeného rozprávkového hrdinu Janka Hraška. Najmenší si tiež zacvičili s trénermi z Maximus Gym, ktorí prišli s vlastnou telocvičňou a pripravili si pre nich tréning v podobe prekážkovej dráhy. 

V parku malo akciu aj Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Dolnom Kubíne. Jej cieľom bolo preventívne pôsobiť pri ochrane zdravia a života. Policajt rozdával užitočné rady najviac zraniteľným skupinám ľudí, akými sú mamičky s deťmi a seniori. 

 

redakcia

TVDK black.png


 
 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
ÚvodÚvodná stránka